YouthSpeak Forum Lviv

Відбувся 14-15 жовтня 2021 року

#за_тобою_світ

YouthSpeak Forum - твоя платформа для розвитку лідерства і пошуку однодумців

Нові можливості

Нові можливості - здається, що це досить абстрактне поняття, але, якщо гарно розібратися, то все до неможливості просто.
Можливість— це філософське поняття на противагу неможливості, яке відображає об'єктивно існуючий і внутрішньо зумовлений стан у його незавершеному, потенційному розвитку. Мірою можливості є імовірність.Можливість, для реалізації якої є всі достатні умови, врешті перетворюється на дійсність. 
Отже, відвідавши YouthSpeak Forum 2021, ти зможеш переконатися, що у тебе є усі дані для того, аби перетворити на реальність усі свої задуми, ну і звісно що форум стане для тебе платформою для нових звершень, ідей, знайомств та можливостей, які обов'язково потрібно реалізовувати, бо #ЗА_ТОБОЮ_СВІТ

Networking Space

Нетво́ркінг— діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими інтересами, що зазвичай відбувається в неформальній обстановці.
Мета нетворкінгу полягає в тому, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (наприклад, знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів).
Маючи широкий спейс для нетворкінгу, сучасній молоді може бути простіше досягати поставлених собі цілей, а також запалюватися новими ідеями та долучатися до цікавих ініціатив інших людей. 
Все це та багато іншого вже зовсім скоро на #YouthSpeak_Forum_2021

Корисні воркшопи

Цьогоріч YouthSpeak Forum готує для Тебе цікаві виступи від представників провідних компаній України (Nestlé Business Services, KPMG, PwC SDC), тому давай разом розберемося, що ж це за виступи, які називають воркшопами)
Воркшоп - навчальний захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Основні відмінності воркшопа від заходів іншого типу - висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід й особисте переживання. Учасники використовують особистий досвід і професійні знання та вміння, наявні в них із теми воркшопа. Вони діляться ними з іншими учасниками заходу. Ведучий уміло контролює процес, спрямовує діяльність групи.
Приєднуйся до нас, отримай нові знання і інформацію для роздумів, бо #ЗА_ТОБОЮ_СВІТ

Цікаві знайомства

Нові знайомства - це встановлення зв'язку, відносин між певними людьми; це спілкування, можливості, обмін інформацією, дружба, корисні зв'язки і прекрасний спосіб соціалізації особистості.

Не втрачай можливість поповнити свій список контактів новими людьми, які мають схожі цінності і пріоритети. Знайомства - це корисна інвестиція в майбутнє і поспілкувавшись з 20-ма, 10-ма чи то навіть з однією людиною на форумі, ти точно почуєш нові ідеї, цікаві думки, можливо навіть кардинально різні точки зору, але це якраз таки те, що рухає нас вперед, змушує з кожним днем розвиватися і ставати кращою версією себе.

Не зволікай, реєструйся на подію і приходь за новими емоціями, враженнями та знайомствами. #YouthSpeak_Forum_2021 - простір для твого розвитку

Розклад конференції

Щороку ми дотримуємося однієї структури форуму, яка складається з кількох частин, з якими Ти можеш ознайомитися нижче:

EMPOWER

Це мотиваційні виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.

ENGAGE

Частина Engage складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.

COMMIT

Завершаюча частина націлена представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні, а також знайомство з іншими громадськими організаціями та можливостями для реалізації свого потенціалу.

Illustration
Illustration
Illustration

Кріс Косик

● Співавторка й ведуча подкасту «Шит ай ноу Лайв»● Співзасновниця подкастпродакшн компанії «Shit I Know Production»● В 2021 році була включена в список 25 Women in IT журналу «Forbes Ukraine»● Співвласниця й тренерка в консалтингово-тренінговій компанії FilabIllustration

Олександр Богачук (Druiddi)

● Інста-блогер з майже 20 тисячами підписників● CEO консалтингово-тренінгової компанії Filab● Коуч та кризовий менеджер внутрішнього та зовнішнього світу людини ● Digital content creator● Чемпіон світу з професійного брейкдансу

Illustration

Юрій Гнатюк

● Співзасновник сервісної ІТ компанії KindGeek та соціального проєкту LvivLand ● Власник телеграм-каналу Flow, що налічує понад 20 тисяч підписників● Співзасновник двох продуктових стартапів (SignSpot і GeekHub)Illustration

Цвітанна Якимечко

● Засновниця English Monsters● Амбассадорка помилок● Спікерка TEDxLviv● Авторка Монстрометодики● Викладачка з 12-річним досвідом

Illustration

Марина Пташник

● Засновниця школи комунікацій «Спільна
мова»
● Спікерка TEDxLvivIllustration

Олег Малець

● Керівник мережі молодіжних просторів ТВОРИ!● Директор МолоДвіж Центру

Воркшопи на YouthSpeak Forum Lviv

Illustration

Марта Масюк,PwC SDC in Lviv

Яка тема воркшопу?"Важливість комунікації"

Illustration

Андрій Рубцов та Ольга Городнюк,Nestlé Business Services Lviv

Яка тема воркшопу?"Успішна співбесіда та чи варто боятись рекрутера"

Illustration

Максим Войцеховський,KPMG Lviv

Яка тема воркшопу?"Управління консалтинговими проєктами"

Illustration

Ростислав Приступа,Мальтійська служба допомоги

Яка тема воркшопу?"Ти можеш врятувати життя! (Екскурс у домедичну допомогу)"

Illustration

!FESTrepubliс - місто в місті, новий сучаснийпростір в центрі Львова, в 20 хвилинах пішоїходи від площі Ринок. Він є місцемпроведення багатьох фестивалів, виставок,вечірок, гастролів та конференцій

!FESTrepublic

Illustration

Партнери YouthSpeak Forum Lviv

Illustration

Мережа фірм-членів KPMG об'єднує понад 219 000 професіоналів у 147 країнах світу. В нашій країні KPMG надає аудиторські послуги і здійснює податкове та юридичне консультування.

Illustration

Міжнародна організація PwC представлена в 158 країнах світу, в яких працює більше чверті мільйона фахівців. Компанія прагне надавати аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.

Illustration

Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, Африки та Австралії.

Illustration

Компанія "Медіа Львів" здійснює поставку, обслуговування та оренду професійних аудіо-візуальних систем. Фірма надає послуги з оренди аудіо-візуального обладнання для технічного забезпечення виставок, презентацій та конференцій.

In-kind Партнери

Illustration

Lantmannen – беззаперечний лідер ринку в Україні у сегменті сухих сніданків – START!, AXA та Finn Crisp. Cимволом бренду не випадково є паросток, один із найдавніших символів життя. Адже «Лантманнен Сіріалія» беруть найкорисніше від землі та створюють умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні харчові продукти, які мають величезний попит і продаються концерном Lantmannen у 45 країнах світу. Безпосередньо з України компанія поставляє продукцію в 35 країн. Lantmannen є in-kind партнером нашого заходу.

Illustration

«Нічого зайвого – лише натуральні компоненти» - ці слова найкраще характеризують перші українські соки прямого віджиму торгової марки Galicia. Компанія розпочала свою діяльність 24 серпня 2011 року у містечку Городок Львівської області. Сировина, що використовується для виготовлення соків, вирощена в екологічно чистих районах Львівської та Закарпатської області. Продукція експортується у 10 країн Європи, Азії та Близького Сходу. Galicia є in-kind партнером нашого заходу.

Illustration

Mars, Incorporated — американська продовольча компанія, найбільш відома своїми шоколадними батончиками. Mars займає лідируючі позиції на українському ринку в сегменті продуктів харчування і догляду за домашніми тваринами і входить в п'ятірку лідерів в сегменті шоколадної продукції. В Україні Mars представлений такими відомими брендами як Snickers, MARS, Twix, Bounty, Milky Way, M&M's, Maltesers, DOVE, PEDIGREE, CHAPPI, Whiskas, Kitekat, SHEBA та інші. Mars є in-kind партнером нашого заходу.

Партнери Networking Space та ГО

Illustration

Будуємо Україну Разом (БУР) — волонтерський рух української молоді. З 2014 року учасники руху мандрують між громадами України, підсилюючи місцеву молодь та допомагаючи створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей.

Illustration

ELSA — це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об'єднує студентів-правників та молодих юристів, зацікавлених у науковому та особистому вдосконаленні. Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій .

Illustration

U-Report — міжнародний молодіжний проект ЮНІСЕФ, який через опитування у месенджерах допомагає з’ясувати ставлення молоді до різних аспектів суспільного життя. В Україні U-Report запустився в 2015 році і став найбільшим проектом опитувань молоді.

Illustration

Sova — онлайн-платформа підготовки до ЗНО. Ціль проєкта — допомогти кожному учневі успішно вступити в омріяний навчальний заклад. Sova залучає досвідчених викладачів, щоб зробити процес засвоєння знань максимально ефективним та приємним для своїх учнів.

Illustration

ТВОРИ! — це перша в Україні мережа молодіжних просторів. до складу якої входять МолоДвіж Центр, Lviv Open Lab та Pixlab. У ТВОРИ! є дві стратегічні ініціативи: «Громада, дружня до дітей і молоді» від UNICEF Ukraine та «Молодіжна Столиця Європи 2024»

Illustration

Мальтійська служба допомоги — благодійна організація, що працює для дітей з інтернатів та сиротинців, бідних одиноких людей похилого віку, осіб з особливими потребами, забезпечуючи посильну систематичну та послідовну підтримку та допомогу.

Конференція відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках Програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». Захід здійснюється за фінансової підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Illustration