YouthSpeak Forum повертається!

Цієї осені - одразу у 4 містах України

Illustration

#формуй_реальність 


Ти зможеш.Лише два слова – а скільки сил, бажань, прагнень, успіхів та невдач криється у них.Ти неодноразово прокручуєш їх у себе в голові. Перед першим кроком, черговим тестом, вирішальним змаганням чи рішенням, яке може змінити тебе та реальність довкола.Так, тобі під силу вплинути на світ – нехай він і змінюється швидше, ніж твій настрій зранку. 
YouthSpeak Forumподія про і для тих, хто шукає однодумців, мотивацію та практичний розвиток. Це конференція, де висловитись, почути, надихнутись – найголовніше правило.
Що ти отримаєш?●  Списаний блокнот: він сповниться лайфхаками, досвідом, новими ідеями● Палаючі очі: зустрінешся зі спікерами з різним бекграундом і представниками компаній та організацій з різноманітних сфер.● Сильний голос: говоритимемо про те, що турбує сучасну молодь. Від бажання зробити щось корисне для суспільства до перешкод у пошуку роботи
Нетворкінг, воркшопи, дискусії та відверті спічі – здається, твоє паливо для розвитку знайдено.
Чекаємо на тебе ❤️


Конференція в цифрах 

5

Років поспіль організовується в Україні

700+

Учасників з усієї країни

20

Фантастичних спікерів

8

Областей

Що на тебе чекає?

pic_gif_1

Прокачка лідерських рис

Британські вчені виявили: людина, яка це читає, хоча б раз думала, що “така можливість не для мене”, “ті сто проц кращі за мене”, “ліпше й не пробувати”, “не моя відповідальність”, “ініціативність – то лячно”, “та й ващє, я – не лідер/ка”.Упс, підловили.А як щодо того, що лідерство – це не лише про світ політики, блогінгу, бізнесу чи успішний успіх? 
Лідерство – це про тебе. Про розуміння ситуації у світі та готовність діяти, про роботу з людьми та для людей, про миттєві рішення, вміння надихати та знаходити вихід. 
Велкам ту зе YouthSpeak Forum! Готуйся до лайфхаків, знайомств, реальних історій факапів та цінних висновків. Хутчіш реєструйся, якщо особисті зміни для тебе – це більше, ніж просто слова.

pic_gif_2

Цікаві знайомства

Хто ми? Українська молодь!Чого ми хочемо? Особистісний розвиток!Коли ми цього хочемо? Завжди!
Що ж, настільки потужний голос неможливо не почути. Маємо для тебе можливість, що від тебе на відстані кількох кліків.YouthSpeak Forum: одна локація, десятки спікерів, представників і представниць компаній та організацій, сотні молодих і прогресивних слухачів і слухачок. Вони зустрінуться для обміну знаннями й досвідом, таким, що стимулюватиме до нових висот. 

pic_gif_3

Можливості на Networking Space

– О’кей, Гугл, що таке networking spacе. Воу, легше, не все одразу. Почнімо краще з найлегшого – другого слова, що у перекладі означає “простір”. Що ж до першого – networking – то це процес налагодження професійних та особистих зв’язків. Його метою є формування корисного тобі кола людей, готових до обміну ідеями та співпраці. 
– У чому ж фішка?Найкрутіше у нетворкінгу – люди, які за потреби допоможуть у вирішенні складних питань. Ось наприклад, як свідчить статистика, близько 85% вакантних посад займаються завдяки нетворкінгу. І як його не любити?
– Вах, як неймовірно! Мрію потрапити на networking spacе!

pic_gif_4

Must have воркшопи для молоді

Знаєш, котра зараз година? Час чекнути свій список справ, обов’язкових до виконання впродовж року.

Ага. Побачити світ, не вилетіти з універу, прочитати кілька десятків книжок… Чекай-но, а де воркшопи?

Став нагадування, адже найкрутіші воркшопи для та про молодь вже знайдені. Найбомбезніші спікери з найбільш цікавими тобі темами вже готуються до YouthSpeak Forum. Вони зачекались на тебе, твої ідеї та запитання. Лише реальні виклики з реальними рішеннями. Твоїми рішеннями.

Клік – і ти вже на крок ближче до омріяних воркшопів.

3

історії в форматі TED talk

12

воркшопів

30

компаній і НГО на Networking Space

1000

учасників для нетворкінгу

Спікери

 • Illustration

  Олександр Трегуб

  засновник школи Projector

 • Illustration

  Олексій Слюсаренко

  керівник відділу бізнес-освіти у Comfy

 • Illustration

  Марія Холошнюк

  президентка AIESEC в Україні

До форуму залишилося

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration