YouthSpeak Forum Ivano-Frankivsk

ВІДБУВСЯ 20 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУONLINE

#створюй_себе

YouthSpeak Forum - твоя платформа для розвитку лідерства і пошуку однодумців

Нові можливості

Нові можливості - здається, що це досить абстрактне поняття, але, якщо гарно розібратися, то все до неможливості просто.
Можливість— це філософське поняття на противагу неможливості, яке відображає об'єктивно існуючий і внутрішньо зумовлений стан у його незавершеному, потенційному розвитку. Мірою можливості є імовірність.Можливість, для реалізації якої є всі достатні умови, врешті перетворюється на дійсність. 
Отже, відвідавши YouthSpeak Forum 2021, ти зможеш переконатися, що у тебе є усі дані для того, аби перетворити на реальність усі свої задуми, ну і звісно що форум стане для тебе платформою для нових звершень, ідей, знайомств та можливостей, які обов'язково потрібно реалізовувати.

Networking Space

Нетво́ркінг— діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими інтересами, що зазвичай відбувається в неформальній обстановці.
Мета нетворкінгу полягає в тому, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (наприклад, знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів).
Маючи широкий спейс для нетворкінгу, сучасній молоді може бути простіше досягати поставлених собі цілей, а також запалюватися новими ідеями та долучатися до цікавих ініціатив інших людей. 
Все це та багато іншого вже зовсім скоро на #YouthSpeak_Forum_2021

Корисні воркшопи

Цьогоріч YouthSpeak Forum готує для Тебе цікаві виступи від представників провідних компаній України, тому давай разом розберемося, що ж це за виступи, які називають воркшопами)
Воркшоп - навчальний захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Основні відмінності воркшопа від заходів іншого типу - висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід й особисте переживання. Учасники використовують особистий досвід і професійні знання та вміння, наявні в них із теми воркшопа. Вони діляться ними з іншими учасниками заходу. Ведучий уміло контролює процес, спрямовує діяльність групи.
Приєднуйся до нас, отримай нові знання і інформацію для роздумів.

Цікаві знайомства

Нові знайомства - це встановлення зв'язку, відносин між певними людьми; це спілкування, можливості, обмін інформацією, дружба, корисні зв'язки і прекрасний спосіб соціалізації особистості. 
Не втрачай можливість поповнити свій список контактів новими людьми, які мають схожі цінності і пріоритети. Знайомства - це корисна інвестиція в майбутнє і поспілкувавшись з 20-ма, 10-ма чи то навіть з однією людиною на форумі, ти точно почуєш нові ідеї, цікаві думки, можливо навіть кардинально різні точки зору, але це якраз таки те, що рухає нас вперед, змушує з кожним днем розвиватися і ставати кращою версією себе.
Не зволікай, реєструйся на подію і приходь за новими емоціями, враженнями та знайомствами. #YouthSpeak_Forum_2021 - простір для твого розвитку

Розклад конференції

Illustration

Щороку ми дотримуємося однієї структури форуму, яка складається з частин, з якими Ти можеш ознайомитися нижче:

EMPOWER

Це мотиваційні виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.

ENGAGE

Частина Engage складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.

COMMIT

Завершаюча частина націлена представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні, а також знайомство з іншими громадськими організаціями та можливостями для реалізації свого потенціалу.

Спікери

 • Illustration


  Наталія Борня

  Юристка, фотографиня у минулому, станом на сьогодні адвокат, лідерка думок, фіналістка відкритого чемпіонату з ораторского мистецтва Oratory Lviv Open. Власниця найгарнішої в світі б'юті франшизи - салону краси G.bar Івано-Франківськ
  Тема Powerful Talk: "Зміни життя на 360 градусів"

 • Illustration


  Тетяна Осадчук 

  Тренерка із Самопрезентації та Мистецтва публічних виступів. Викладачка Сценічної мови - 10-річний досвід та 15-річний досвід роботи з голосом.Кандидатка мистецтвознавства. Ведуча.Засновниця Школи голосу та комунікації РИТОРИКА.IF та ШКОЛИ ОРАТОРА для дітей.
  Тема Workshop: "Мистецтво володіння голосу"

 • Illustration


  Мар’яна Вершиніна

  Голова правління ГО «Мами Прикарпаття»
  Тема Powerful Talk "Як втілити та реалізувати проєкт в Івано-Франківську".

 • Illustration


  Микола Мотря

  Я рекрутер в Applicature. Моя роль в компанії досить проста - допомогти тобі отримати круту роботу!
  Тема Powerful Talk: "Один момент, одна дорога"

 • Illustration


  Іванна Чмелик 

  HR координатор та внутрішній тренер компанії GoodvalleyСільськогосподарська компанія «Ґудвеллі Україна» входить в міжнародну групу компанії Ґудвеллі. В Україні входить в ТОП 3 напотужніших свиногосподарств України, здійснює свою діяльність у напрямках: тваринництво та рослинництво на теренах ІВано-Франківської обл.
  Тема Powerful Talk: "Як бути толерантним в професійному житті"

 • Illustration


  Любов Мухіна

  Head of Sourcing Department. У рекрутингу 2+ роки.Headcount команди - 17 людей.
  Тема Powerful Talk "Як продати себе".

 • Illustration


  Рущак Володимир

  Senior Talent Sourcer Підбираю персонал з 2019 року+30 закритих вакансій від бухгалтерів до топ-менеджерівПрацював у напрямках Digital / Professional / Executive
  Тема Powerful Talk "Як продати себе".

 • Illustration


  Владислав Красновський

  Product Manager з медичною освітою в Агенції MEDLIKE від WOO Company. Стипендіат ZAVTRA.UAСпівзасновник проєкту «Re:WALK», який переміг на YouthHack BootCamp та лауреат міжнародних наукових конференцій. В минулому національний координатор обмінів для студентів-медиків в ГО «UMSA».
  Панельна дискусія: "Як мислити глобально"

 • Illustration


  Олександра Палько

  Cпівзасновниця бренду доглядової косметики Mola! 15 років в бізнесіперший бізнес-проект в 21 ріквсі стартапи без інвестицій - власними силами
  Панельна дискусія: "Як мислити глобально"

 • Illustration


  Наталя Найда

  Мама та підприємець. Співзасновниця framiore.ua - бренд одягу та shuflia - шкіряні вироби ручної роботи та unicorn в dribnota - дитяча архітектурна школа і bukvicaif - пошиття та брендування одягу.
  Панельна дискусія: "Як мислити глобально"

 • Illustration


  Катерина Пилипович

  Президент підрозділу ВМГО “АЙСЕК в Україні” у м. Івано-Франківську
  Тема Powerful Talk: "Я - це можливість"

Побачимось з тобою за

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Партнери YouthSpeak Forum Ivano-Frankivsk

Illustration
Illustration


Illustration
Illustration
Illustration
Illustration


Illustration
Illustration
Illustration
Illustration