Youth Speak Forum Ivano-Frankivsk

Відбудеться 27 листопада 2022 року

#знайди_себе

YouthSpeak Forum - твоя платформа для розвитку лідерства і пошуку однодумців

Нові можливості

Нові можливості - здається, що це досить абстрактне поняття, але, якщо гарно розібратися, то все до неможливості просто.
Можливість — це філософське поняття на противагу неможливості, яке відображає об'єктивно існуючий і внутрішньо зумовлений стан у його незавершеному, потенційному розвитку. Мірою можливості є імовірність.Можливість, для реалізації якої є всі достатні умови, врешті перетворюється на дійсність. 
Отже, відвідавши Youth Speak Forum 2022, ти зможеш переконатися, що у тебе є усі дані для того, аби перетворити на реальність усі свої задуми. Ну і звісно форум стане для тебе платформою для нових звершень, ідей, знайомств та можливостей, які обов'язково потрібно реалізовувати, #знайди_себе

Networking Space

Нетво́ркінг— діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими інтересами, що зазвичай відбувається в неформальній обстановці.
Мета нетворкінгу полягає в тому, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (наприклад, знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів).
Маючи широкий спейс для нетворкінгу, сучасній молоді може бути простіше досягати поставлених собі цілей, а також запалюватися новими ідеями та долучатися до цікавих ініціатив інших людей. 
Все це та багато іншого вже зовсім скоро на #YouthSpeak_Forum_2022

Корисні воркшопи

Цьогоріч YouthSpeak Forum готує для Тебе цікаві виступи від представників провідних компаній України, тому давай разом розберемося, що ж це за виступи, які називають воркшопами.
Воркшоп - навчальний захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Основні відмінності воркшопа від заходів іншого типу - висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід й особисте переживання. Учасники використовують особистий досвід і професійні знання та вміння, наявні в них із теми воркшопа. Вони діляться ними з іншими учасниками заходу. Ведучий уміло контролює процес, спрямовує діяльність групи.
Приєднуйся до нас, отримай нові знання і інформацію для роздумів, #знайди_себе

Цікаві знайомства

Нові знайомства - це встановлення зв'язку, відносин між певними людьми; це спілкування, можливості, обмін інформацією, дружба, корисні зв'язки і прекрасний спосіб соціалізації особистості. 
Не втрачай можливість поповнити свій список контактів новими людьми, які мають схожі цінності і пріоритети. Знайомства - це корисна інвестиція в майбутнє і поспілкувавшись з 20-ма, 10-ма чи то навіть з однією людиною на форумі, ти точно почуєш нові ідеї, цікаві думки, можливо навіть кардинально різні точки зору, але це якраз таки те, що рухає нас вперед, змушує з кожним днем розвиватися і ставати кращою версією себе.
Не зволікай, реєструйся на подію і приходь за новими емоціями, враженнями та знайомствами. #YouthSpeak_Forum_2022 - простір для твого розвитку

Розклад конференції

Щороку ми дотримуємося однієї структури форуму, яка складається з кількох частин, з якими Ти можеш ознайомитися нижче:

EMPOWER

Це мотиваційні виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.

ENGAGE

Частина Engage складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.

COMMIT

Завершаюча частина націлена представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні, а також знайомство з іншими громадськими організаціями та можливостями для реалізації свого потенціалу.

Слідкуй за оновленнями!

Наша команда готує крутий та інформативний контент для тебе, і зовсім скоро ми покажемо тобі спікерів, партнерів та теми Youth Speak Forum Ivano-Frankivsk.
#знайди_себе

Illustration

Воркшопи на YouthSpeak Forum Lviv

Illustration

Марта Масюк,PwC SDC in Lviv

Яка тема воркшопу?"Важливість комунікації"

Illustration

Андрій Рубцов та Ольга Городнюк,Nestlé Business Services Lviv

Яка тема воркшопу?"Успішна співбесіда та чи варто боятись рекрутера"

Illustration

Максим Войцеховський,KPMG Lviv

Яка тема воркшопу?"Управління консалтинговими проєктами"