Youth Speak Forum Chernivtsi

Відбувся 12 листопада 2022 року

#сила_в_тобі

Youth Speak Forum - твоя платформа для розвитку лідерства і пошуку однодумців

Нові можливості

Нові можливості - здається, що це досить абстрактне поняття, але, якщо гарно розібратися, то все до неможливості просто.
Можливість — це філософське поняття на противагу неможливості, яке відображає об'єктивно існуючий і внутрішньо зумовлений стан у його незавершеному, потенційному розвитку. Мірою можливості є імовірність.Можливість, для реалізації якої є всі достатні умови, врешті перетворюється на дійсність. 
Отже, відвідавши Youth Speak Forum 2022, ти зможеш переконатися, що у тебе є усі дані для того, аби перетворити на реальність усі свої задуми, ну і звісно що форум стане для тебе платформою для нових звершень, ідей, знайомств та можливостей, які обов'язково потрібно реалізовувати, бо #сила_в_тобі 

Networking Space

Нетво́ркінг— діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими інтересами, що зазвичай відбувається в неформальній обстановці.
Мета нетворкінгу полягає в тому, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (наприклад, знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів).
Маючи широкий спейс для нетворкінгу, сучасній молоді може бути простіше досягати поставлених собі цілей, а також запалюватися новими ідеями та долучатися до цікавих ініціатив інших людей. 
Все це та багато іншого вже зовсім скоро на #YouthSpeak_Forum_2022

Корисні воркшопи

Цьогоріч YouthSpeak Forum готує для Тебе цікаві виступи від представників провідних компаній України, тому давай разом розберемося, що ж це за виступи, які називають воркшопами.
Воркшоп - навчальний захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Основні відмінності воркшопа від заходів іншого типу - висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід й особисте переживання. Учасники використовують особистий досвід і професійні знання та вміння, наявні в них із теми воркшопа. Вони діляться ними з іншими учасниками заходу. Ведучий уміло контролює процес, спрямовує діяльність групи.
Приєднуйся до нас, отримай нові знання і інформацію для роздумів, бо #сила_в_тобі

Цікаві знайомства

Нові знайомства - це встановлення зв'язку, відносин між певними людьми; це спілкування, можливості, обмін інформацією, дружба, корисні зв'язки і прекрасний спосіб соціалізації особистості. 
Не втрачай можливість поповнити свій список контактів новими людьми, які мають схожі цінності і пріоритети. Знайомства - це корисна інвестиція в майбутнє і поспілкувавшись з 20-ма, 10-ма чи то навіть з однією людиною на форумі, ти точно почуєш нові ідеї, цікаві думки, можливо навіть кардинально різні точки зору, але це якраз таки те, що рухає нас вперед, змушує з кожним днем розвиватися і ставати кращою версією себе.
Не зволікай, реєструйся на подію і приходь за новими емоціями, враженнями та знайомствами. #YouthSpeak_Forum_2022 - простір для твого розвитку

Розклад конференції

Щороку ми дотримуємося однієї структури форуму, яка складається з кількох частин, з якими Ти можеш ознайомитися нижче:

EMPOWER

Це мотиваційні виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.

ENGAGE

Частина Engage складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.

COMMIT

Завершаюча частина націлена представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні, а також знайомство з іншими громадськими організаціями та можливостями для реалізації свого потенціалу.

Спікери Youth Speak Forum Chernivtsi 2022

Illustration

Максим Юрковський

Powerful talk на тему: “Як заявити про себе світу?”

● Content creator тa Instagram influencer. ● Influencer що співпрацював з такими відомими брендами як Bvlgari, Samsung Ua, Mercedes Benz perfumes та ін.● Був амбасадором міжнародних організацій Ecom ta Gender Z, в підтримку гендерної рівності та компанії проти ВІЛ в Україні.● Запустив авторський курс по SMM: INSTAGRAM UPGRADE.

Illustration

Ольга Борденюк

Powerful talk на тему:“Волонтерство: тренд чи свідома допомога? Який фронт захищати?”

● Кандидат юридичних наук,● Викладачка в Чернівецькому навчально-науковому юридичному інституті НУ «ОЮА»● Адвокат● Керівниця ГО «КВІТУЧЕ СЕРЦЕ».

Illustration

Людмила Романчук

Powerful talk на тему:“Три кита екологічного життя”

● Обласна координаторка Чернівецької області в громадській організації Let's do it Ukraine● членкиня Чернівецької асоціації велосипедистів, Фемклубу в КНУ ● координатор проєкту по обміну досвідом між школами Литви та України.

Воркшопи на Youth Speak Forum Chernivtsi

Illustration

Богдан Хмельницький

Яка тема воркшопу?"Невизначеність. Як планувати своє життя?"

● Директор з маркетингу у найбільшому в Україні інтернет-магазину для саду та городу - Florium.ua● Співзасновник благодійного проекту Flowers4School 

Illustration

Алла Зорій

Яка тема воркшопу?“Цензурні думки, стереотипи та переконання”

● Лікар, медичний психолог з 15ти річним стажем
● Членкиня асоціацій психотерапевтів України
● Засновниця благодійного фонду «Світ майбутнього» 

Illustration

Сергій Тимош

Яка тема воркшопу?"А може донат на байрактар?
Або ж як бути фінансово грамотним?"

● Власник компанії «JoyMarket»● 13 років в бізнесі● Займався в різний період декількома напрямками бізнесу● В локдаун не закрив жодної торгової точки

Панельна дискусія на Youth Speak Forum Chernivtsi

Тема дискусії: "Чи забули люди про війну та як повпливала війна на різні сфери діяльності?"

Illustration
Illustration


Без чого Youth Speak Forum неможливо уявити, так це без Networking space! Приходь знайомитись з активною молоддю Чернівців і поговорити про лідерство
Зустрінемось 13 листопада о 14:00у м.Чернівці у Буковинському Медіа-центрі «Belle Vue» вул. Кобилянська, б. 2

Belle Vue

Illustration

Партнери Youth Speak Forum Chernivtsi

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ой, Youth Speak Forum у Чернівцях вже відбувся...

Якщо ти пропусти(в/ла) цей захід, слідкуй за оновленнями в наших соціальних мережах та долучайся до інших заходів AIESEC 
Пссс... А за кнопкою можеш наздогнати, те що пропусти(в/ла)#сила_в_тобі

Illustration